1. Sklep Internetowy zakupysportowe.pl, znajdujący się na stronie internetowej zakupysportowe.pl, z siedzibą ul. Chrobrego 4, 66-600 Krosno Odrzańskie, NIP: 926-143-73-50, umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 2. Ceny artykułów oraz koszty dostawy zamieszczone na stronie internetowej są podane w PLN i zawierają podatek VAT (są cenami brutto)

 3. Sklep zakupysportowe.pl prowadzi sprzedaż artykułów za pośrednictwem internetu w formie umowy zawartej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym). Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę, a ich realizacja następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową. Cena podawana przy produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

 4. Zamawianie artykułów

  Zamówienia składane przez stronę zakupysportowe.pl przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, a realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00. Zamówienia przyjmowane sa do realizacji, gdy formularz zamówienia zostanie poprawnie wypełniony. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych, przesyłka zostanie wstrzymana, a Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane - informując o tym e-mailem bądź telefonicznie. Towary zamieszczone na stronie są szczegółowo oznaczone, a w momencie dokonania zakupu, Klient zobowiązany jest do wyboru rozmiaru, koloru a w razie potrzeby do podania innych specyficznych informacji oraz liczby sztuk zamawianych towarów. Każde zamówienie złożone przez Klienta jest potwierdzone e-mailem z informacją o jego przyjęciu do realizacji. W przypadku braku potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji ze strony sklepu w ciągu 2 dni roboczych od momentu dokonania zakupów, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48 606-14-64-31 lub mailowy: kontakt@zakupysportowe.pl. Kupujący posiada prawo wyboru formy dostawy, spośród oferowanych przez sprzedającego, pokrywając jednocześnie jej koszty. Realizacja zamówienia następuje w ciągu 24 godzin od pomyślnego zakończenia transakcji z zaksięgowaniem wpłaty, do maksymalnie 3 dni roboczych.

 5. Dostępność towaru

  Wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym są opatrzone komunikatem dotyczącym dostępności danego produktu. Po złożeniu zamówienia cena zamówionych towarów nie zmieni się, niezależnie od rozpoczętych akcji promocyjnych lub wyprzedażowych. Do ceny towaru należy doliczyć koszt wybranej formy przesyłki. Cena podana na stronie w chwili składania zamówienia jest ceną ostateczną, wiążącą Klienta.

 6. Dostawa i czas realizacji zamówienia

  Dostawa towaru odbywa się jedynie na terenie kraju.
  W przypadku przesyłki pobraniowej opłacanej przy odbiorze, zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu. W przypadku płatności online, zamówienie zostaje przekazane do realizacji po potwierdzeniu wpłynięcia należności na konto.

 7. Warunki odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub wymiany towaru

  Tylko towar nieużywany podlega zwrotowi i należy odesłać go wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). Do zwracanego towaru należy dołączyć formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami na zwrot towaru przysługuje14 dni. Sprzedający ma obowiązek zwrócić kwotę wartości produktu. Zwrot kosztów dostawy następuje tylko w przypadku wyboru przez Kupującego najtańszej z pośród dostępnych formy przesyłki. Koszty transakcji zostają zwrócone w momencie otrzymania przez nas odesłanego produktu.
  Przed zwrotem towaru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
  Towar należy odesłać na adres:
  Hoptop, ul. Chrobrego 4, 66-600 Krosno Odrzańskie
  Klient na również możliwość wymiany towaru. Wówczas nowa przesyłka zostanie ponownie nadana na koszt Kupującego, po zaksięgowaniu właściwej kwoty za powtóną przesyłkę na koncie firmy oraz po otrzymaniu wymienianego towaru w nienaruszonym stanie.
  Klient ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania paczki do zgłoszenia chęci zwrotu, bez podania przyczyny.
  Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymiany towarów, które są w jakikolwiek sposób uszkodzone.
  Sprzedający nie przyjmuje zwrotów towarów wysłanych do nas za pobraniem.

 8. Polityka prywatności

  Korzystanie ze strony internetowej zakupysportowe.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).
  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).